Praca: Inżynier robót drogowych

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S-61 poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier robót drogowych
Miejsce pracy: Łomża
ZADANIA:
  • udział w przygotowaniu dokumentów kontraktowych;
  • bieżące rozliczanie wykonanych robót oraz podwykonawców;
  • koordynacja procesów logistycznych w obrębie placu budowy;
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;
  • bieżąca współpraca ze wszystkimi departamentami w celu prawidłowej realizacji projektu;
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców;
  • raportowanie postępu wykonanych robót.
WYMAGANIA:
  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo infrastrukturalne - drogowe;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w projekcie infrastrukturalnym – jako ważny atut;
  • otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • nastawienie na współpracę;
  • dobra organizacja pracy.
OFERUJEMY:
  • stabilną pracę przy dużym projekcie infrastrukturalnym;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego u boku ekspertów z branży;
  • zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.