Zatrudnienie w Łomży / Oferty pracy / Doradca klienta

Praca: Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Doradca klienta
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/24/0410
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa Klientów, zgodna z najwyższymi standardami Banku. Aktywne budowanie i utrzymanie relacji biznesowych z Klientami Placówki. Realizacja wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami. Pozyskiwanie nowych klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, minimum 6-cio miesięczne doświadczenie w obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu klienta, umiejętność efektywnej organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy w zespole, systematyczność w działaniu

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży