Praca: Doradca klienta (praca zdalna )

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Doradca klienta (praca zdalna )
Miejsce pracy: Zambrów
Numer: StPr/21/0256
OBOWIĄZKI:
Praca dodatkowa płatna na rękę 200 zł co miesiąc polegająca na wypełnianiu ankiet, obsługa klienta ,praca po 1-3h w ciągu miesiąca, Umowa o prace na 1/9 etatu na rok czasu, preferowane osoby ( warunek konieczny do spełnienia jedna z poniższych cech kandydata): Osoby długotrwale bezrobotne ( w ostatnich 2 latach co najmniej rok nie musi być ciągłości) lub pół roku bezrobocia osoba do 26 r. życia lub osoby z jakąkolwiek niepełnosprawnością/Osoby z Zambrowa lub powiatu zambrowskiego lub wysokomazowieckiego zameldowane warunek konieczny. Obowiązkowe przed zatrudnieniem jest krótkie szkolenie około 6h rozbite na parę dni w dowolnych porach. CV proszę przesłać na adres ogłoszenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Zambrów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie