Zatrudnienie w Łomży / Oferty pracy / Zastępca kierownika ds. jakości

Praca: Zastępca kierownika ds. jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Zastępca kierownika ds. jakości
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/23/0035
OBOWIĄZKI:
Współodpowiedzialność za poprawne funkcjonowanie ZSZJ. Koordynacja, przeprowadzanie i nadzór audytów wewnętrznych i zewnętrznych.Prowadzenie dokumentacji audytowej i poaudytowej.Współtworzenie i weryfikacja dokumentacji zgodnej z ZSZJ.Przeprowadzanie kontroli jakościowych w obszarze produkcyjno-magazynowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: technologia żywności lub pokrewne
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe - technologia żywności lub pokrewne. Trzy lata doświadczenia zawodowego na stanowisku kierownik ds. jakości/ zastępca kierownika ds. jakości lub pokrewnym. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Komunikatywność. Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży