Praca: Wartownik /oddział wart cywilnych m. łomża/

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Wartownik /oddział wart cywilnych m. łomża/
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/0579
OBOWIĄZKI:
- znajomość aktualnie obowiązujących przepisów prawnych dotyczących ochrony obiektów wojskowych, użycia lub wykorzystania środków przymusu bezpośredniego i broni palnej;- znajomość i wykonywanie obowiązków na poszczególnych posterunkach zgodnie z Tabelą Posterunków;- przestrzeganie porządku dnia warty, toku pełnienia służby oraz zasad współżycia społecznego OWC;- składanie do Dowódcy Warty telefonicznych meldunków o aktualnej sytuacji w rejonie posterunku.Pełna informacja o ogłoszeniu znajduje się na stronie: https://25wog.wp.mil.pl/u/WARTOWNIK_24.05.2021.pdf
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE: zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej; legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni obiektowej wydana przez właściwego Komendanta Wojewódzkiego Policji. WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): wykształcenie min. średnie; umiejętność zachowania spokoju i opanowania w trudnych sytuacjach.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży