Praca: Sprzedawca części zamiennych / Magazynier

Ogłoszenie numer: 4408373, z dnia 2021-04-02

Zatrudnimy

Sprzedawca części zamiennych / Magazynier

Miejsce pracy: podlaskie / Zambrów

Opis stanowiska

  • sprzedaż części zamiennych do maszyn rolniczych
  • doradztwo techniczne
  • wprowadzanie i wystawianie faktur
  • obsługa magazynu części
  • utrzymywanie stanów magazynowych – zamawianie części
  • pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

  • wykształcenie średnie, lub wyższe
  • znajomość techniki rolniczej
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • samodzielność i dynamizm w działaniu
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • system szkoleniowy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • profesjonalne narzędzia pracy