Praca Łomża / Oferty pracy / Specjalista ds. technicznych- magazynier

Praca: Specjalista ds. technicznych- magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Specjalista ds. technicznych- magazynier
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/1148
OBOWIĄZKI:
Zakup, właściwe przechowywanie oraz dyspozycja materiałami i częściami zamiennymi będącymi własnością Spółki. Dokumentowanie przychodu i rozchodu. Prowadzenie kartotek i ewidencji magazynowych. Prowadzenie spraw gwarancyjnych i serwisowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe i chęć rozwoju. Punktualność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży