Praca: Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Czyżew
Numer: StPr/21/0043
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa zamówień,• Bieżące kontakty z klientem,• Prezentacja oferty produktowej,• Kompleksowa obsługa sprzedaży w sklepie internetowym oraz pokrewnych kanałach sprzedaży elektronicznej,• Nienaganny standard obsługi Klientów,• Doradztwo produktowe dla Klientów (zapewniamy szkolenia).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera i internetu
Uprawnienia: Obsługa klienta

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Umiejętność budowania relacji z klientami, • Motywacja, inicjatywa, kreatywność, dyspozycyjność, • Znajomości pakietu MS Office, • Podstawowa znajomoś

Miejsce pracy:

Czyżew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem