Zatrudnienie w Łomży / Oferty pracy / Robotnik magazynowy

Praca: Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie
Numer: StPr/24/0301
OBOWIĄZKI:
- przyjmowanie towarów do magazynu;- prowadzenie załadunku towarów na samochody lub inne środki transportu;- prowadzenie rozładunku i układanie towaru w magazynie;- transportowanie i przemieszczenie towarów wewnątrz magazynu;- dbanie o porządek i czystość w magazynie;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turkmeński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : potrzebna znajomość języka rosyjskiego lub turkmeńskiego przy wykonywaniu obowiązków oraz przy współpracy z pozostałymi współpracownikami

Miejsce pracy:

Wysokie Mazowieckie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem