Praca: Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: Śniadowo
Numer: StPr/21/0117
OBOWIĄZKI:
Pozyskiwanie klientów indywidualnych i hurtowych.Organizowanie sieci sprzedaży.Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych.Realizowanie założonego planu sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: budownictwo, zarządzanie
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa programu komputerowego AutoCad
Uprawnienia: Obsługa komputerowych pakietów biurowych - office

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie wyższe (kierunek: budownictwo, zarządzanie), doświadczenie w pracy na w/w stanowisku lub podobnym, prawo jazdy kat. B, praktyczna znajomość pakietu (MS Office, Autocad), dodatkowe wymagania: dobra orientacja w sytuacji na rynku.

Miejsce pracy:

Śniadowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży