Praca Łomża / Oferty pracy / Pracownik biurowy

Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/0815
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie funkcjonowaniem biura, ustalanie harmonogramu spotkań swojego przełożonego, sporządzanie pism, a także porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji firmy. Prowadzenie korespondencji,kontakt z klientami oraz udzielanie odpowiedzi na pytania i przesyłanie ofert.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: gruziński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie średnie,umiejętności: obsługa komputera, obsługa drukarki, znajomość obsługi sprzętów biurowych; znajomość języków obcych: język: rosyjski, niemiecki i gruziński- poziom A1- początkujący (ustne i pisemne posługiwanie się językami obcymi na poziomie podstawowym).

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży