Praca Łomża / Oferty pracy / Pracownik agencji pracy tymczasowej

Praca: Pracownik agencji pracy tymczasowej

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Pracownik agencji pracy tymczasowej
Miejsce pracy: Zambrów
Numer: StPr/21/0395
OBOWIĄZKI:
Opieka nad pracownikami, prowadzenie bieżącej administracji kadrowej, udział w procesach rekrutacyjnych, reprezentowanie firmy, rozwiązywanie wszelkich kwestii w relacji Klient-Pracownik.Kandydat również powinien posiadać dodatkowe umiejętności:-czynne prawo jazdy kat. B-znajomość języka ukraińskiego na poziomie bardzo dobrym, w celu: - pomocy w komunikacji pomiędzy pracownikami a pracodawcami użytkownikami- prowadzenia procesu rekrutacji pracowników z Ukrainy- pomoc w adaptacji pracowników w Polsce- wsparcia informacyjne pracowników w ramach logistyki, noclegów, dojazdów i organizacji pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

[Inne] : Liczba godzin w tygodniu 40 wynagrodzenie nie niższe niż 18.30 zł/na godzineLiczba godzin w miesiącu 160 wynagrodzenie nie niższe niż 2928 zł/ na miesiąc

Miejsce pracy:

Zambrów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 928 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie