Praca Łomża / Oferty pracy / Nauczyciel przedmiotu- edukacja dla bezpieczeństwa (4/18 etatu)

Praca: Nauczyciel przedmiotu- edukacja dla bezpieczeństwa (4/18 etatu)

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Nauczyciel przedmiotu- edukacja dla bezpieczeństwa (4/18 etatu)
Miejsce pracy: Jedwabne
Numer: StPr/21/0813
OBOWIĄZKI:
Nauczyczanie przedmiotu: edukacja dla bezpieczeństwa w szkole podstawowej (3 godz.) i w szkole branżowej (1 godz.).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Edukacja dla bezpieczeństwa
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe kirunek: Edukacja dla bezpieczeństwa lub ukończone studnia podyplomowe kierunkowe; uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne

Miejsce pracy:

Jedwabne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

655 - 899 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży