Praca: Młodszy Inżynier w Dziale Mostowym

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi ekspresowej S-61 poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Inżynier w Dziale Mostowym
Miejsce pracy: Łomża
ZADANIA:
  • udział w przygotowaniu dokumentów kontraktowych;
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót;
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców;
  • koordynacja logistyki na budowie;
  • wykonywanie zestawień szalunków;
  • reklamacje szalunków;
  • dokonywanie zwrotów szalunków;
  • przygotowywanie dokumentów do sprzedaży;
  • przygotowywanie zamówień na deskowania/stal zbrojeniową.

WYMAGANIA:
  • ukończone studia wyższe na kierunku Budownictwo lub osoba w trakcie ostatnich lat studiów;
  • znajomość metod i technik budowlanych;
  • chęć rozwoju, otwartość na nową wiedzę oraz zdobywanie doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę, zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego we współpracy z zespołem ekspertów z branży;
  • opieka medyczna, inne benefity pracownicze.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.