Praca: Kierownik punktu ewidencyjnego

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Kierownik punktu ewidencyjnego
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/0197
OBOWIĄZKI:
- rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie otrzymywanych dokumentów, wysyłanych oraz wytwarzanych na potrzeby wewnętrzne JW;- kompletowanie dokumentów zgodnie z JRWA oraz przygotowanie akt do archiwizacji;- obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów;- zapewnienie obsługi kancelaryjnej JW;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Pracownik powinien spełniać następujące wymagania kwalifikacyjne:- wykształcenie minimalne: średnie i 5 lat stażu pracy lub wykształcenie wyższe i 3 lata stażu pracy;- umiejętność obsługi komputera (pakietu biurowego MS Office, Word, Excel, poczty elektronicznej)- dokładność, skrupulatność, zaangażowanie;- posiadanie obywatelstwa polskiego;- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych;- ukończenie kursu ze szkolenia specjalistycznego dla kierowników kancelarii tajnej.Preferowane: posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli "poufne".

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży