Zatrudnienie w Łomży / Oferty pracy / Kierownik Budowy

Praca: Kierownik Budowy

JL to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych.

Specjalizujemy się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, użyteczności publicznych, przemysłowych i rolniczych. Budujemy z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu najnowszych technologii i sprzętu. Zajmujemy się również wynajmem sprzętu budowlanego i rusztowań.

Zadowolenie klienta stanowi dla nas najważniejszą wartość dlatego inwestujemy w doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Pozytywne referencje świadczą o profesjonalnym i rzetelnym podejściu do realizowanych projektów

Kierownik Budowy
Siedziba firmy: Łomża
Praca na obecnie prowadzonych budowach na terenie Polski

Opis stanowiska
  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy w myśl przepisów Prawa Budowlanego
  • udział w przygotowaniu inwestycji do realizacji
  • nadzór aktualnie realizowanych inwestycji
  • nadzór oraz kierowanie pracami budowlanymi zgodnie z projektem oraz wymaganiami prawa budowlanego
  • przestrzeganie ustalonego harmonogramu czasowego, jak również kontrola zgodności materiałów oraz jakości prowadzonych prac
  • sprawne rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji zlecenia
  • wypełnianie obowiązków wynikających z prawa budowlanego, przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją inwestycji
  • nadzorowanie, koordynowanie i odbiór prac podwykonawców
  • raportowanie działalności w trybie cotygodniowym do wyznaczonego koordynatora
Wymagania
  • wieloletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy przy budowie budynków użyteczności publicznej
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • obsługa programów komputerowych (Norma, AutoCAD)
  • znajomość procesu inwestycyjnego
Oferujemy
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samochód służbowy, laptop, telefon