Praca Łomża / Oferty pracy / Kierowca autobusu

Praca: Kierowca autobusu

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Kierowca autobusu
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/0803
OBOWIĄZKI:
Przewóz osób na trasach miejskich i podmiejskich na terenie woj. podlaskiego. Sprzedaż biletów, kontrola pojazdu przed każdym przejazdem, obsługa bieżąca autobusu./Praca: PKS NOVA Oddz. w Łomży/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. D, punktualność, odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, mile widziane doświadczenie i chęć rozwoju.*dodatkowa informacja: w przypadku braku uprawnień, prawodawca w pełni pokryje koszty uzyskania dokumentów potrzebnych do wykonywania zawodu

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży