Praca Łomża / Oferty pracy / Instruktor

Praca: Instruktor

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Instruktor
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/0889
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie działalności upowszechniającą sztukę plastyczną. Popularyzowanie amatorskiej twórczości plastycznej wśród żołnierzy i pracowników wojska. Sporządzanie dokumentacji kulturalno- oświatowej . Udzielanie pomocy w organizacji i przeprowadzaniu imprez kulturalno- artystycznych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

WYMAGANIA: wykształcenie średnie oraz staż pracy min. rok lub wykształcenie wyższe, inne wymagania: umiejętności plastyczne, wiedza z zakresu obsługi urządzeń audiowizualnych, umiejętność gry na instrumencie muzycznym-mile widziane

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży