Praca Łomża / Oferty pracy / Inspektor technicznego utrzymania nieruchomościsekcja obsługi infrastruktury grupa zabezpieczenia łomża

Praca: Inspektor technicznego utrzymania nieruchomościsekcja obsługi infrastruktury grupa zabezpieczenia łomża

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Inspektor technicznego utrzymania nieruchomościsekcja obsługi infrastruktury grupa zabezpieczenia łomża
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/1142
OBOWIĄZKI:
1) Nadzór nad technicznym utrzymaniem nieruchomości w branży budowlanej w kompleksach 531, 667, 725, 8757; 2) Znajomość robót realizowanych i zamierzeń planowanych do realizacji w administrowanych kompleksach; 3) Znajomość obiektów i stałych urządzeń technicznych w administrowanych kompleksach wojskowych, nad którymi sprawuje nadzór; 4) Uczestnictwo w komisjach przeglądu obiektów i terenów wojskowych, odbioru robót wykonywanych sposobem gospodarczym i zleconym oraz przyjmowania do eksploatacji obiektów nowych i po naprawach; 5) Udział w przeprowadzaniu okresowych kontroli obiektów budowlanych w branży budowlanej zgodnie z art. 62 ustawy Prawo budowlane; 6) Udział w postępowaniach wyjaśniających przyczyny szkód i strat w obiektach budowlanych; 7) Prowadzenie obowiązującej dokumentacji, ewidencji (w tym książek obiektów budowlanych), sprawozdawczości oraz opracowywanie korespondencji w zakresie technicznego utrzymania nieruchomości; 8) Sporządzanie planów potrzeb materiałowych w zakresie konserwacji i remontów obiektów budowlanych i urządzeń. * MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: m. Łomża.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, budowlane, kierunek: budownictwo

Wymagania inne:

WYMAGANIA NIEZBĘDNE: wykształcenie średnie lub wyższe w zakresie budownictwa, posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej, obsługa komputera w środowisku Windows w tym arkusza kalkulacyjnego Excel, dyspozycyjność.WYMAGANIA DODATKOWE (PREFEROWANE): doświadczenie na podobnym stanowisku pracy; umiejętność pracy w zespole; umiejętność kosztorysowania, projektowania robót budowlanych; znajomość pracy z programami do kosztorysowania, projektowania np.: Norma Pro lub Koszt_kd, AutoCAD; samodzielność, dobra organizacja pracy własnej; rzetelność, terminowość.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 580 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży