Praca: Dziennikarz

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Dziennikarz
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/0465
OBOWIĄZKI:
Publikowanie postów w kanałach społecznościowych;Redagowanie artykułów i przygotowywanie materiałów telewizyjnych;Obsługa transmisji wideo na żywo;Współpraca z redakcją przy tworzeniu materiałów multimedialnych i poszukiwanie własnych tematów istotnych z punktu widzenia mediów społecznościowych.Praca: Łomża i woj. podlaskie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Doświadczenie w dziennikarstwie online, kreatywność i samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro;Orientacja w świecie mediów społecznościowych m.in Twitter i Facebook oraz znajomość narzędzi analitycznych;Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, nawiązywanie kontaktu z użytkownikiem serwisu;Podstawowa znajomość programów do edycji zdjęć i wideo.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży