Praca: Doradca klienta w pp alior bank

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Doradca klienta w pp alior bank
Miejsce pracy: Zambrów
Numer: StPr/21/0334
OBOWIĄZKI:
Praca będzie polegała na:• bieżącej obsłudze Klientów zgodnej z najwyższymi standardami Banku• aktywnym budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z Klientami Placówki• realizacji wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: aktywna sprzedaż
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Doradca klienta

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : systematyczność, nastawienie na realizację celów[Inne] : Doświadczenie w sprzedaży - mile widziane

Miejsce pracy:

Zambrów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie