Praca: Bufetowa/portier

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Bufetowa/portier
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/21/0578
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie kawiarenki teatralnej:- Dokonywanie zakupów do kawiarenki teatralnej, szacowanie cen sprzedaży.- Finansowe rozliczanie działalności kawiarenki, przygotowywanie - Miesięczne wpłaty utargu do kasy teatru.- Codzienne sprzątanie kawiarenki wraz z zapleczem.- Obsługa imprez teatralnych oraz obcych.- Dbanie o czystość wokół kawiarenki wraz z myciem okien.Obsługa portierni i szatni: - Wydawanie kluczy pracownikom i przestrzeganie porządku pracy.- Obsługa szatni, przyjmowanie i wydawanie odzieży wierzchniej, toreb, plecaków /wyłącznie za numerkiem/.- Pełnienie dyżurów w miejscu i godzinach wyznaczonych przez Organizatora pracy artystycznej.- Pomoc w sprzątaniu pomieszczeń teatru.- Utrzymywanie czystości wokół budynku, odśnieżanie, posypywanie chodników piaskiem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

- wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, inne: znajomość obsługi kasy fiskalnej, kultura osobista, dyspozycyjność, rzetelny stosunek do powierzanych zadań, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży