Zatrudnienie w Łomży / Oferty pracy / Asystentka/sekretarka

Praca: Asystentka/sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Asystentka/sekretarka
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/24/0088
OBOWIĄZKI:
Kompleksowa obsługa sekretariatu oraz koordynacja prawidłowego przepływu informacji;- Obsługa dokumentacji zewnętrznej i wewnętrznej firmy;- Bieżący kontakt z innymi działami firmy;- Przyjmowanie i obsługa gości oraz spotkań biznesowych;- Pomoc w organizacji wydarzeń firmowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

wymagania: wykształcenie wyższe, dyspozycyjność, dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie, komunikatywność i wysoka kultura osobista, znajomość obsługi komputera i programów biurowych, dodatkowe wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, mile widziana znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 650 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży