Praca Łomża / Oferty pracy / Analityk finansowy

Praca: Analityk finansowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Analityk finansowy
Miejsce pracy: Stary Laskowiec
Numer: StPr/21/0580
OBOWIĄZKI:
raportowanie sprzedaży i wsparcie działu w tym zakresie, kontrola inwestycji w spółce, wsparcie w zakresie raportowania do grupy, raportowanie i udział w procesie zamknięcia miesiąca, weryfikacja danych finansowych, analiza sald bilansowych, monitorowanie rezerw, badanie marż produktów, aktywne poszukiwanie obszarów do usprawnień w procesach finansowych, przygotowywanie raportów kosztowych, które pozwolą na usprawnienie pracy firmy, pomoc w zakresie przygotowywania forecastów, budżetów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: bardzo dobra znajomość MS EXCEL

Miejsce pracy:

Stary Laskowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie