Zatrudnienie w Łomży / Oferty pracy / Inżynier budowy

Praca: Inżynier budowy

JL to firma, która z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 2009 roku. Jesteśmy Generalnym Wykonawcą. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. Specjalizujemy się w realizacji inwestycji mieszkaniowych, użyteczności publicznych, przemysłowych i rolniczych. Budujemy z zachowaniem najwyższych standardów przy użyciu najnowszych technologii i sprzętu.

Zajmujemy się również wynajmem sprzętu budowlanego i rusztowań. Zadowolenie klienta stanowi dla nas najważniejszą wartość dlatego inwestujemy w doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. Pozytywne referencje świadczą o profesjonalnym i rzetelnym podejściu do realizowanych projektów.

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Łomża
Opis stanowiska
  • Koordynowanie inwestycji pod względem technicznym (sporządzanie obmiarów)
  • Sporządzanie i rozliczanie zamówień materiałowych (koordynowanie zamówień materiałów, sprzętu, transportu i usług)
  • Kontakty z podwykonawcami oraz uczestniczenie w rozliczaniu prac podwykonawców w oparciu o wymagania kontraktu
  • Sprawdzanie jakości i postępu wykonywanych prac zgodnie z harmonogramem
  • Opracowywanie dokumentów niezbędnych do realizacji kontraktu tj. raportów z przebiegu prac na budowie
  • Udział w naradach koordynacyjnych, odbiorach częściowych i końcowych realizowanych inwestycji
  • Współpraca z kierownikiem budowy
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • wielozadaniowość i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesującą pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie