Strona główna / Wiadomości z Łomży

Praca: Praktyki w Wydziale Narzędzi Informatycznych / Infrastruktura IT

Praktyki w Wydziale Narzędzi Informatycznych / Infrastruktura IT
Team Łomża

Jesteśmy nr 1 w rankingu Top Employer Polska – co to oznacza? Mniej więcej tyle, że trudno znaleźć lepszego pracodawcę na rynku. To też pewność, że praca z nami to nie tylko wykonywanie zadań – to wyjątkowa misja poprawiania jakości życia milionów Polaków poprzez rozwiązania telekomunikacyjne.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Opieka i wsparcie mentora
  • Wynagrodzenie
Zadania
Zadania
  • programowanie oraz rozwój stron www
  • programowanie w technologii php (laravel), .net lub java spring
  • podejmowanie działań zapewniających osiągnięcie założonych terminów wykonania projektu
  • realizacja projektów informatycznych o charakterze programistycznym w celu automatyzacji procesów
Pasujesz do nas, jeżeli
Pasujesz
do nas, jeżeli
  • posiadasz status studenta
  • chcesz rozwijać swoje umiejętności związane z branżą IT
  • posiadasz zdolności analityczne
  • masz doświadczenie w programowaniu w technologii php (laravel), .net lub java spring
  • jesteś systematyczny
  • chcesz pracować w zespole z ciekawymi ludźmi
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Trzymiesięczną płatną praktykę
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii
  • Możliwości nauki i rozwoju w interesujących Cię obszarach
  • Wsparcie i opiekę mentora
  • Ciekawe wyzwania w pozytywnej atmosferze pracy
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły