Praca: Operator maszyn budowlanych i drogowych

W związku z prowadzonym projektem budowy drogi S61 w okolicach Łomży,

poszukujemy doświadczonych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Operator maszyn budowlanych i drogowych
Miejsce pracy: Łomża
ZADANIA:
  • obsługa maszyn i sprzętu budowlanego (koparki, koparko-ładowarki, spycharki, walca);
  • dbanie o stan techniczny pojazdu oraz o terminowość dostaw;
  • konserwacja i dbałość o powierzony sprzęt;
  • praca przy trasie S61.
WYMAGANIA:
  • uprawnienia do obsługi koparki i/lub koparko-ładowarki, i/lub spycharki, i/lub walca;
  • udokumentowane doświadczenie w obsłudze koparek/koparko-ładowarek/spycharek/walców różnego typu na dużych projektach z zakresu infrastruktury drogowej;
  • prawo jazdy kat. C/C+E;
  • karta kierowcy;
  • badanie psychotechniczne;
  • znajomość i przestrzeganie zasad BHP;
  • wysoki poziom dyscypliny i odpowiedzialności;
  • gotowość do pracy zmianowej.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • pracę w firmie międzynarodowej na dużym projekcie drogowym.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.