Praca: Dyrektor zarządzający - infrastruktura drogowa

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem
Dyrektor zarządzający - infrastruktura drogowa
Miejsce pracy: Wysokie Mazowieckie
Numer: StPr/21/0125
OBOWIĄZKI:
Sprawowanie nadzoru nad prawidłową realizacją robot kontraktowych w zakresie terminu, harmonogramu i cen oraz działania naprawcze. Wyszukiwanie korzystnych rozwiązań technologicznych i materiałowych. Negocjacje handlowe z dostawcami i podwykonawcami. Sprawowanie nadzoru nad zapewnieniem dyscypliny pracy. Dokonywanie wspólnie z kierownikami budów odbioru robót wykonywanych przez podwykonawców pod względem jakości i ilości, jak również zgodności z zawartą umowa lub zleceniem. Prowadzenie monitoringu kosztów robot, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu i środków transportu. Kontrola i rozliczanie dostarczanych towarów, materiałów oraz wykonywanych robót. Rozliczanie ilościowo-wartościowe zakupionych materiałów w stosunku do normatywnego zużycia. Współpraca z zarządem, kadrą kierowniczą oraz działami w spółce. Dyspozycyjność.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Wymagane min. 5-letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora, inżyniera kontraktu, kierownika budowy. Praktyczna znajomość branży budowlanej i drogowej. Biegła znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD, umiejętność organizacji pracy własnej i zespołowej, samodzielność oraz inicjatywa własna, odpowiedzialność za powierzone zadania. Pracodawca oferuje możliwość współpracy na czas nieokreślony, dobrą atmosferę w pracy. Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer.

Miejsce pracy:

Wysokie Mazowieckie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

8 000 - 10 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem