Strona główna / Wiadomości z Łomży

Praca: Asystent w dziale Spedycji Międzynarodowej

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Dołącz do nas
Duchem naszej firmy jest połączenie inicjatywy z przedsiębiorczością. We wszystkim, co robimy, widać wiarę, że każdy jest kowalem własnego losu.
Wierzymy, że gdy się czegoś bardzo chce, nie ma granic.
Asystent w dziale Spedycji Międzynarodowej
Łomża
Opis stanowiska:
  • Praca pod nadzorem Spedytora Międzynarodowego
  • Organizacja transportów samochodowych
  • Planowanie przewozów
  • Ustalanie warunków transportu
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
Oferujemy:
  • Uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę oraz dodatkowe benefity
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie, chęci do nauki, nastawienie na realizację celu
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
Skorzystaj z naszych benefitów
  • Benefity (Multisport, Medicover)
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Sportowe aktywności
  • Imprezy integracyjne
  • Owocowe środy
Praca, pracą, ale każdy z nas
od czasu do czasu musi podładować swoje baterie.
Firmowe integracje, wspólne imprezy wigilijne, ale także tematyczne wyjazdy
to tylko zalążek tego, co ciekawego dzieje się w Optimie poza pracą.