Strona główna / Wiadomości z Łomży

Praca: Asystent działu it

Powiatowy Urząd Pracy w Łomży
Asystent działu it
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/19/0831
OBOWIĄZKI:

-diagnozowanie problemów w działaniu sprzętu oraz sieci; - przygotowywanie, instalacja i konfiguracja urządzeń oraz sprzętu komputerowego dla pracowników; - wspieranie spotkań oraz wydarzeń biznesowych od strony IT; - tworzenie raportów, zestawień i prezentacji; - wykonywanie prac administracyjno- biurowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

-wyk. średnie/ wyższe, doświadczenie: pierwsze doświadczenia na stanowisku wsparcia technicznego, uprawnienia/umiejętności: dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego, chęć rozwoju swoich kompetencji w zakresie IT, wielozadaniowość i dobre zarządzenie czasem pracy, komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole, pozytywne nastawienie do świata i ludzi.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łomży